Jízdní řády – AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

Vinobraní na Kuksu 2016

 

„Broumovská linka“                      

Broumov, aut. st.                  7:30                            20:00

Police nad Metují, aut. st.   7:50                            19:40

Hronov, aut. st.                     8:10                            19:20

Náchod, aut. st.                    8:30                            19:00

Nové Město n/M, aut. st.    8:50                            18:50

Jaroměř, aut. st.                   9:10                            18:20

Jaroměř, Na Špici MHD       9:15                            18:15

Kuks, zast. U benzínky        9:30                            18:00

 

„Krkonošská linka“

Trutnov, vlaková st.               10:15                           16:50

Kocbeře, závod                      10:35                          16:30

Dvůr Králové nad Labem    10:45                          16:20

Choustníkovo Hradiště       10:55                          16:10

Kuks, zast. U benzínky         11:05                          16:00

 

připravujeme

Podporuje CDS Náchod a.s.